2 Beds
2 Baths
1,067 sqft
$152,600
32 Highland Meadows Circle, 2 Highland Heights KY, 41076
Price per sqft
$143.02
Built in
1991
Property size
1,067 sqft
Property type
Condominium
Garages
1
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
638659
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.12 Acres
Other property details
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
1
Courtesy of Ken Perry Realty, Megan Hosea Abner,
Listing Contact: 513-532-5662